Jak oglądać TVN Player, ipla i TVP za granicą?

W dzisiejszych czasach, gdy dla Polaków otwarło się wiele granic coraz częściej spędzamy więcej czasu za granicą.

Technologia, pozwala na utrzymanie kontaktu z bliskimi i krajem dla osób przebywających poza granicami Polski. Internet zmniejsza odległości i pokonuje granice geograficzne. Czasami jednak podział i blokady regionalne nie pozwalają na komunikację w niektórych obszarach życia. Bez wątpienia takim obszarem jest dostęp do zasobów telewizyjnych, stacji radiowych, usług online czy video na żądzanie (Vod) jak niżej

Vod TVN Player -polski serwis vodPolsat Ipla telewizja onlinetelewizja polska TVP VodVOD Onet online

Blokady regionalne za granicą a polska telewizja online

Przebywającym za granicą, którzy chcieliby obejrzeć polski film czy serial wydawałoby się, że nie powinno to stanowić większego problemu. Niemniej jednak próba bezpośredniego wejścia na stronę jednego z serwisów telewizji online i vod podczas pobytu poza Polską zakończy się niepowodzeniem i komunikatami jak niżej:

Komunikat ze strony TVN Player "Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego wideo w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski"

Komunikat ze strony TVN Player – Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego wideo w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski

Ewentualnie po wyświetleniu strony głównej polskich serwisów Vod, przy próbie odtworzenia materiału otrzymamy komunikat informujący nas że, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego video w Twoim kraju lub że ze względu na ograniczenia licencyjne dostęp do filmu lub serialu jest możliwy tylko na terytorium Polski jak niżej:

Komunikat ze strony TVP Vod - Przepraszamy. Z uwagi na ograniczenia licencyjne materiał jest niedostępny w kraju, z którego się łączysz.

Komunikat ze strony TVP Vod – Przepraszamy. Z uwagi na ograniczenia licencyjne materiał jest niedostępny w kraju, z którego się łączysz

Komunikat znaczy, że IP, które otrzymałeś w swoim kraju nie należy do polskiego zakresu IP i w konsekwencji polskie serwisy telewizji online takie jak: TVN Player (TVN24, TVN Bis, TVN Turbo, TVN Style), TVP VOD Player (TVP Info, TVP Polonia itd.), ipla (Polsat, Polsat Sport), VOD.pl, Netflix PL, Showmax PL, NC Plus Go, HBO Go są niedostępne za granicą.

Dostęp z zagranicy do polskich serwisów vod i tvonline

Aby rozwiązać problem ograniczeń geograficznych i blokady regionalnej należy uzyskać polskie IP, które umożliwi dostęp do serwisów Vod i pozwoli na ominięcie blokady regionalnej.

Aby aktywować dostęp wystarczy wejść na link: VPN Poland lub Proxy Online a uzyskamy dostęp do zablokowanych treści na TVN Player, TVP VOD Player, ipla, Vod.pl, Netflix, Showmax, NC Plus Go, HBO Go.

TVN Player za granica

Serwis Vod TVN Player – Na Wspólnej

Proxy lub VPN połączy nas z sewerem zlokalizowanym w Polsce i niezależnie od tego w jakim kraju na świecie się znajdujemy, czy to w Anglii, Francji, Niemczech, Norwegii, USA czy Kanadzie, w każdym kraju na świecie będziemy mogli posługiwać się polskim adresem IP.

Dostęp będzie możliwy za pomocą komputera z systemem Windows lub Mac, tabletu z Android i IoS (Ipad) oraz telefonu z Android i iPhone (IoS).

Po uruchomieniu dostępu informacja o blokadzie regionalnej zniknie i będzie możliwość oglądania polskich stron z Vod poniżej bez ograniczeń.

Więcej informacji jak oglądać za granicą na stronach: VPN Polandhttps://vpnpoland.pl lub ProxyOnline.plhttp://proxyonline.pl

Jaki polski serwis Vod wybrać?

Serwisy Vod są naturalnym rozwojem telewizji w epoce możliwości jakie stwarza internet. W chwili obecnej treści telewizyjnych dostarcza ponad 100 dostawców Vod
Najbardziej popularnymi są w chwili obecnej: Player.pl, ipla, Vod TVP, Vod.pl, polskie wersje językowe Netflix.pl i ShowMax.pl oraz HBOgo.pl i NCplusgo.pl
Serwisów Vod dostarczają wyjątkowo szeroką ofertę telewizji online w kategoriach: seriale i filmy, programy oraz wiadomości. Poniżej przybliżamy specyfikę poszczególych serwisów Vod.

Player.pl (TVNPlayer.pl)

Jeden z największych i najchętniej oglądanych polskich serwisów Vod. Uruchomiony w 2011 roku. Oferuje dostęp do seriali, filmów oraz programów z oferty kanałów Grupy TVN – TVN, TVN7, TVN Style, TVN Turbo, TVN24, TVN Meteo, TTV, TVN Biznes i Świat oraz treści pochodzące z FilmBox, Kino Polska i AXN.

Za pomocą Player.pl możemy obejrzeć między innymi: Na Wspólnej, Diagnoza, Azja Express, Druga szansa, Ślub od pierwszego wejrzenia, Szkoła, Szpital, Fakty, Mam talent, Masterchef, Kuchenne rewolucje, Milionerzy, Uwaga, Kuba Wojewódzki, Ukryta prawda.

ipla

Najstarszy polski serwis z telwizją online. Można go oglądać przez internet od W telewizji ipla znajdziesz najlepsze seriale, dużo filmów dla każdego, programy rozrywkowe, wydarzenia sportowe, na żywo i w jakości HD oraz kanały, które oglądasz na żywo – m.in. Polsat News, Superstacja, TV Biznes, 4Fun, FightBox i inne.

Za pomocą ipla można obejrzeć między innymi: Pierwsza miłość, Świat według Kiepskich, Na ratunek 112, Gliniarze, Dlaczego ja? Wydarzenia, Chłopaki do wzięcia, Trudne sprawy, Malanowski i Partnerzy, Koty i zaloty, W rytmie serca, Przyjaciółki, Zdrady, Ameryka marzeń, Niania w wielkim mieście, Małolaty, Pamiętniki z wakacji, Pielęgniarki, Dwoje we Troje, Powiedz TAK!, Daleko od noszy – Reanimacja, Słoiki, Mecze Reprezentacji, My3, Nasz nowy dom, Państwo w Państwie, Interwencja, Ewa gotuje, Kabaret na Żywo, Wyspa przetrwania, Idol, The Brain. Genialny Umysł, Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Supermodelka Plus Size, Wysmakowani, Z Czekoladą w Kuchni, Tylko muzyka. Must be the music, Nowy dzień, Top Chef, Mój przepis na…

Vod TVP

Serwis telewizyjny za pomocą którego można oglądaj online seriale, programy, filmy oraz teatr tv. Przez Vod.TVP można oglądać przedpremiery TVP. TVP VOD to także możliwość oglądania za darmo online seriali, materiałów i programów TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Seriale, TVP rozrywka, TVP ABC.

Za pomocą TVP Vod można obejrzeć między innymi: M jak Miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Rolnik szuka żony, Ojciec Mateusz, Wiadomości, Dziewczyny ze lwowa

Vod.pl

Bardzo popularny w Polsce serwis Vod, w którym można obejrzeć filmy i seriale online, dokumenty, bajki, programy publicystyczne, muzykę i rozrywkowe.

Netflix.pl – wersja polska

Polska wersja największego na świecie dostawcy Vod. Zawiera bardzo dużo filmów, seriali i programów w polskiej wersji językowej.

ShowMax.pl – wersja polska

Internetowy serwis z filmami i serialami Vod działający od 2015 roku . Zawiera bogatą bazę tytułów i jest drugim po Netflix najchętniej oglądanym z zagranicznych serwisów tv online zawierających polskie seriale.

HBOgo.pl

Internetowy serwis wideo na życzenie, udostępnia dostęp do filmów, seriali oraz programów z oferty kanałów HBO i Cinemax.

Aby oglądać polskie serwisy za granicą wejdź na strony: VPN Polandhttps://vpnpoland.pl lub ProxyOnline.plhttp://proxyonline.pl