Poradnik jak można oglądać TVN Player, TVP, ipla za granicą?

Jak oglądać TVN Player, Ipla, TVP za granicą z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy z USA

Cyfrowa rozrywka zdobywa coraz większą popularność. Wraz z rozwojem internetu zmieniają się gusta nas, czyli odbiorców cyfrowej zawartości. Powoli rezygnujemy z oglądania o określonej porze a wolimy wybrać do i kiedy chcemy obejrzeć. Z pomocą przychodzą rozwiązania Vod ( video na życzenie)  Dzięki nim mamy programy i seriale na wyciągnięcie ręki w dowolnym miejscu i czasie.

Jednak nie do końca jest to prawdą. Problem zaczyna się gdy wyjedziemy za granicę i chcemy skorzystać z naszego serwisu vod aby obejrzeć nasz ulubiony program czy serial.

Wtedy na jaw wychodzą ograniczenia jakie istnieją we współczesnym świecie i w dostępie do takich serwisów jak ipla, tvp czy tvn player za granicą.

Więcej o blokadzie regionalnej

Wyjeżdżając za granicą możemy mieć problem w dostępie do polskich serwisów internetowych takich jak player.plm tvp vod czy ipla

Przyczyna takiego stanu leży w blokadzie regionalnej nałożonej na osoby nie posiadające polskiego adresu internetowego.

Sprawdza ona czy użytkownik łączący się z siecią przebywa za granicą czy w kraju i w stosowny sposób reaguje udostępniając bądź blokując dostęp do zasobów i materiałów.

Gdy strona Vod pokazuje informacje jak niżej świadczy to o włączonej blokadzie regionalnej.

blokada regionalna tvn player za granicą

Informacja o blokadzie regionalnej TVN Player.pl

Blokada regionalna TVP za granicą

Informacja o blokadzie regionalnej Vod TVP.pl

Jeżeli nasz adres jest z kraju innego niż Polska a chcielibyśmy włączyć TVN Player, ipla lub TVP  otrzymamy komunikaty jak niżej:

“Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego wideo w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski”

lub

“Z uwagi na ograniczenia licencyjne materiał jest niedostępny w kraju, z którego się łączysz”

to znak, że dostęp z Twojego kraju jest ograniczony przez blokadę regionalną.

 

Jak obejść blokadę regionalną i oglądać tvn player, ipla za granicą?

Aby móc uzyskać dostęp do polskich materiałów telewizji online i móc oglądać polskie serwisy takie jak Vod TVP, ipla, czy TVN Player należy zdobyć.

Można to zrobić za pomocą serwisu VPNPoland.pl.

Strona udostępnia polskie adresy IP dla osób przebywających poza krajem oraz powoduje, że dostęp do serwisów takich jak ipla, TVP czy TVN Player za granicą staje się możliwy.

tvn player za granicą

 

 

Co aktualnie można oglądać z polskich serwisów telewizji online

Po uzyskaniu polskiego IP przez VPNPoland.pl  otrzymamy dostęp do polskiej sieci i będziemy mogli wybierać z oferty telewizji online. Poniżej przewodnik co jest aktualnie dostępnego z polskich serwisów vod.

TVP Vod

Serwis Telewizji Polskiej TVP znajdujący się pod adresem vod.tvp.pl zawierający seriale, programy, filmy, wydarzenia sportowe, wiadomości i teatr telewizji. W ramach serwisu istnieje możliwość oglądania materiałów dostępnych na kanałach: TVP1, TVP2, TVP Seriale, TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport,  TVP Historia,  TVP rozrywka i TVP ABC

TVN Player – Player.pl

Platforma vod dostępna pod adresem TVNPlayer.pl lub Player.pl i telewizji online należąca do Grupy TVN udostępniająca programy, seriale, informacje i filmy stacji: TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN7, TVN24, TVN Meteo, TTV, TVN Biś, FilmBox, Kino Polska i AXN.

 

 

Ipla

Należący do telewizji Polsat serwis telewizji online znajdujacy się pod adresem ipla.pl oferujący programy i seriale telewizyjne oraz filmy, wydarzenia sportowe i transmisje na  żywo pochodzące z kanałów: Polsat, Polsat News, Superstacja, TV Biznes, 4Fun, FightBox

Netflix

Zdobywająca coraz większą popularność polska wersja amerykańskiego Netflix.com. Jej dużą zaletą jest posiadanie polskiego dubbingu lub napisów w języku polskim. W bibliotece znajdziemy seriale, programy i filmy w wielu kategoriach w polskiej wersji językowej.

Vod.pl

Bardzo popularny w Polsce serwis Vod, w którym można obejrzeć filmy i seriale online, dokumenty, bajki, programy publicystyczne, muzykę i rozrywkowe. Stworzony przez największy polski portal Onet.pl zawierający tysiące materiałów filmów i seriali.

Showmax

Internetowy serwis nawiązujący do Netflix, zawiera dużą liczbę zagranicznych seriali dostępnych w polskich tłumaczeniu lub z polskimi napisami.

HBO Go

Należący do HBO internetowy serwis vod udostępnia filmy, seriale i programy pochodzące z HBO i Cinemax.

Youtube

Bardzo popularny serwis internetowy zawierający kilka miliardów filmów, programów, seriali, dokumentów, teledysków oraz różnego rodzaju rozrywki. Dla każdego kraju dostępna jest alternatywna względem treści wersja.

About the Author: admin

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *